TEKLİF İSTE
Teklif istediğiniz ürün ya da ürünleri seçiniz

UYGULAMA DESTEK

uygulama-destek-1

Hasmak uygulama mühendisleri iş ortaklarımızın desteği ile en iyi makine konfigurasyonu, ürün tasarımı ve üretilebilirliği, ürün ozelliklerinin arttırılması, performansı ve güvenilirliği için zengin bir kaynaktır.

Mühendislerimiz tezgahların bileşenleri ve endüstriyel proseslerin birbirleriyle nasıl ilişkili oldukları ve nasıl çalıştıkları konusunda eşsiz bir anlayış geliştirmiştir. Bu deneyimli ekip, müşteri memnuniyetini sağlamak için teknik bir kaynak olarak destek sağlamak için satış mühendisleri ile el ele çalışmaktadır.

Üretim teknolojileri bilgimiz ile Hasmak uygulama destek ekibi, kurum içi mühendislik ekibinizin bir uzantısı olabilir veya mevcut veya yeni geliştirilen tasarımla belirli konuları çözmek için güvenilir bir kaynak olabilir.

Mühendisleriniz ve tasarımcılarınızın, uygulamanızın üretim ihtiyaçlarını karşılamak için uygun ekipman ve bileşenlerinin seçmelerine yardımcı olmak için hazırız.

uygulama-destek-2

Hasmak, verimliliği artırmak, geliştirmek, aksama süresini azaltmak veya kaliteyi artırmak için ideal bir çözüm sunma kabiliyetine sahiptir. Projenize değer katmak için uygulama destek ekibimize mutlaka danışın.

Protip ve Düşük Hacimli Üretim:

Hasmak, iş ortaklarımızın ve distribütörlüklerimizin desteği ile protip ve düşük hacimli üretim hizmeti de sunmaktadır. Ekipman yatırımı oncesi üretim şekli karmaşık olan parçalarda veya uretim ve performans(üretim hızı (time study) vb) riskini ortadan kaldırmak icin protip, test parça veya düşük hacimli üretim hizmetimi vermeye hazırız.

Üretim süreçlerinizde en iyi sonucu elde etmenize yardımcı olabilir - malzeme belirlenmesinden son ürünün kendisine kadar yıllar içinde kazandığımız uzmanlığı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Ürünlerimizden en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmak en büyük basarımızdır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et